Aktywna integracja w Chrustach

Gorące tematy Okolice

Uczniowie z szydłowieckiej „Jedynki” uczestniczyli w trzydniowym wyjeździe integracyjnych. Skorzystali z możliwości aktywnego wypoczynku połączonego z zajęciami sportowymi, terapeutycznymi i turystycznymi.

– Uczniowie z naszej szkoły, już po raz kolejny mieli okazję wyjazdu integracyjnego do Polaniki w Chrustach. Korzystali z zajęć na basenie, zwiedzali Park Miniatur położony na terenie ośrodka, poznając historię okolicznych zabytków – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szydłowcu.

Oprócz zajęć terapeutycznych, uczniowie z „Jedynki” mieli okazję samodzielnego odgrywania ról podczas warsztatów teatralnych. A w wolnych chwilach korzystali z sali bilardowej i gier komputerowych. Szukali także ukrytych skarbów na terenie ośrodka według map przygotowanych przez animatorów.

– Wieczory spędzaliśmy na zabawie dyskotekowej oraz sprawdzaniu swoich możliwości wokalnych uczestnicząc w spotkaniach karaoke. Na zakończenie pobytu było ognisko pożegnalne, połączone z pieczeniem kiełbasek i muzykowaniem. Opiekunami wyjazdu były: D. Suligowska, I. Guzik i B. Irańska – poinformowali organizatorzy wyjazdu.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.