Artur Czubak na emeryturze

flash Paragraf

6 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Szydłowcu uroczyście pożegnano odchodzącego  na emeryturę asp. szt. Artura Czubaka.

Spotkania takie są elementem tradycji godnego żegnania ludzi, którzy dla służby w Policji poświęcili większą część swojego życia, zapału i energii. Mł. insp. Jacek Różański – Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu wspólnie z mł. insp. Markiem Filipiakiem – I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Szydłowcu w obecności naczelników, policjantów i pracowników Policji podziękowali Panu aspirantowi za wzorową i długoletnią służbę. Wiele ciepłych słów na temat aspiranta wypowiedział również Naczelnik Wydziału Prewencji asp. szt. Dariusz Kalita.

Asp. szt. Artur Czubak – swoją służbę rozpoczął 4 października 1993 r. Przez lata służby pracował na różnych stanowiskach pionu prewencji szydłowieckiej Komendy. Najdłużej – bo ponad 15 lat służbę pełnił na stanowisku dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Jako kolega i policjant dał poznać się jako osoba uczciwa, koleżeńska i obdarzona optymizmem. Szanownemu emerytowi życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym – a czas niech ocali od zapomnienia wspólnie spędzone w służbie chwile.

 

Źródło: Policja Szydłowiec

st. sierż. Marlena Skórkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.