Aż 262 uczestników

Rozmaitości

Organizatorzy feryjnych zajęć w w świetlicy w Tomaszowie podkreślają, że z tej zimowej oferty skorzystało aż 262 dzieci.

Świetlica była czynna przez sześć dni w tygodniu. Poza możliwością skorzystania z różnych gier – zręcznościowych i planszowych, chętni uczestniczyli w zajęciach plastycznych, m.in. „Zima oczami dzieci”, „Decupage” i „Wycinanki + kolaż”.

Artykuły niezbędne do przeprowadzenia zajęć zakupiono ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zrealizowano je w ramach programu „Wioska muzyczno – artystyczna”, finansowanego z budżetu gminy.

– W okresie ferii zimowych naszą placówkę odwiedziło łącznie 262 dzieci i młodzieży, czynny udział w samych zajęciach plastycznych wzięło 181 osób. Ogromnym zainteresowaniem młodszych jak i starszych bywalców naszej placówki cieszyła się zabawa muzyką „Karaoke”, a także gry towarzyskie: w piłkarzyki, tenis stołowy i bilard. Osoby chętne rywalizowały w VI Międzyświetlicowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Orońsko. Na zakończenie ferii dzieci uczestniczyły w licznych konkursach z nagrodami. Po wspólnej zabawie zasiadły do poczęstunku, w spotkaniu wzięło udział 23 osoby – poinformowali organizatorzy.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.