Białorusin dachował na „siódemce”

flash Gorące tematy Paragraf

W niedzielne przedpołudnie, prowadzony przez cudzoziemca samochód „wylądował” w przydrożnym rowie…

Do tego drogowego zdarzenia doszło w poprzednią niedzielę na ekspresówce, w miejscowości Kuźnia Kolonia (gm. Jastrząb). Około godz. 10.20, podczas manewru wyprzedzania doszło do zderzenia dwóch „osobówek” (jedno z aut uderzyło w bok drugiego). W efekcie toyota wpadła do rowu i dachowała…

– Ze wstępnych ustaleń naszych policjantów wynika, że kierujący toyotą hilux (63-letni obywatel Białorusi), wykonując manewr zmiany pasa ruchu, zajechał drogę jadącej w tym samym kierunku samochodem audi, 25-letniej mieszkance gminy Wierzbica. W efekcie cudzoziemiec doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Oboje kierujący samochodami byli trzeźwi – wyjaśniła st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa szydłowieckiej komendy.

Z powodu tego niedzielnego zderzenia, droga S7 została zablokowana. Poza odłączeniem napięcia w obu pojazdach i zneutralizowaniem pozostałości pokolizyjnych, strażacy pomogli usunąć audi na pobocze. Podczas trwających prawie dwie godziny drogowych utrudnień, pomagali również w kierowaniu pojazdów na objazdowe trasy. W akcji uczestniczyli strażacy z szydłowieckiej JRG i druhowie z OSP Orońsko.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.