BMW zderzyło się ze skodą

Paragraf

.Dwa osobowe samochody zderzyły się na drodze w Krogulczy Suchej. Do tego „kolizyjnego” zdarzenia doszło w poprzedni wtorek, około godz. 17 na drodze w Krogulczy Suchej.

– Ze wstępnych ustaleń naszych policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 30-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z pojazdem skoda (kierowcą tego osobowego auta był 36-letni mieszkaniec Warszawy) – poinformowała nas st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.
Na szczęście, w tym kolizyjnym, drogowym zdarzeniu – nikt nie ucierpiał. – Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji, czyli kierowca BMW został ukarany mandatem – wyjaśniła policyjna rzeczniczka.

Oprócz policji, na miejscu tego drogowego zdarzenia zjawili się również strażacy, którzy zajęli się uprzątnięciem z asfaltu pozostałości pokolizyjnych i neutralizacją płynów eksploatacyjnych. Za pomocą sorbentu, usunęli m.in. plamy silnikowego oleju.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.