Chorwacja – nie tylko zachwycające wybrzeże!

Rozmaitości

Chorwacja to zapierający dech w piersiach kraj położony wzdłuż Morza Adriatyckiego w Europie Wschodniej. Popularny wśród turystów, bowiem oferuje idealne połączenie naturalnego piękna i bogatej kultury, z:

 

  • zachwycającym wybrzeżem,
  • dziewiczymi plażami,
  • słoneczną pogodą,
  • wyśmienitym jedzeniem,
  • bogatym dziedzictwem kulturowym historycznych zabytków.

 

Ten wyjątkowy cel podróży obejmuje ponad 1000 wysp, a także imponujące nadmorskie miasto Dubrownik i imponującą stolicę Zagrzeb – choćby dla nich warto zdecydować się na wakacje Chorwacja.

 

Dlaczego jeszcze last minute Chorwacja to dobry pomysł na wakacje 2018?

 

Chorwacja jest najbardziej znana ze swojego naturalnego piękna i jednym z najważniejszych jest bez wątpienia imponujące wybrzeże wzdłuż Morza Adriatyckiego. Wybrzeże Adriatyku na północy i wybrzeże Dalmacji na południu oferuje gościom okazję do rozkoszowania się promieniami słońca, podziwiania przepięknych przybrzeżnych widoków i podziwiania pięknych białych plaż. Dzięki szerokiej ofercie plaż zarówno piaszczystych, jak i żwirowych, goście tego regionu nie będą mieli problemu ze znalezieniem punktów widokowych, z których można podziwiać krystalicznie czyste wody tego kraju – ponieważ takowe znajdują się właściwie co krok.

 

Wybierz wczasy Chorwacja – zrelaksuj się i rozkoszuj słońcem lub zanurz się w oceanie i poznaj podwodny świat nurkując z rurką. To wszystko czeka na Ciebie i wcale nie jest to nieosiągalne! A kiedy będziesz miał już dość podziwiania wspaniałych widoków na wybrzeże w Chorwacji, wystarczy, że spojrzysz na północ, aby podziwiać widoki zbliżających się Alp Dynarskich, które obejmują większość linii brzegowej.

 

Warto wybrać się na spacer w góry i zwiedzić liczne wodospady i malownicze jeziora, które ma do zaoferowania wiejski krajobraz Chorwacji.

 

Gdzie szukać wycieczek last minute?

 

Zaglądając na atrakcyjne oferty strony www.wycieczka.pl szybko przekonasz się, że takie wspaniałe wczasy są w zasięgu ręki. Warto zarezerwować wakacje w tym miejscu, tym bardziej iż Chorwacja ma coś dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.