Fordem w energetycznego słupa

0
7

We wtorkowy poranek, do szydłowieckiej komendy dotarła informacja o osobowym samochodzie, który w Krogulczy Mokrej uderzył w przydrożny słup.

Z wstępnych, policyjnych ustaleń wynika, że około godz. 8, kierujący fordem z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, uderzył w słup energetyczny. O sile tego uderzenia „wymownie” świadczy fakt, że „ścięty” słup  przewrócił się na samochód. Zniszczeniu uległa nie tylko karoseria pojazdu…

Prowadzący auto, najprawdopodobniej nie doznał poważniejszych obrażeń… A to dlatego, że nie znaleziono go, ani w samochodzie, ani obok pojazdu…

– Kierowca pojazdu uciekł z miejsca zdarzenia. Niedługo później, funkcjonariusze KPP zatrzymali mężczyznę, który najprawdopodobniej był sprawcą tego wtorkowego  wypadku. Nasi policjanci ustalają wszelkie okoliczności tego drogowego zdarzenia – poinformowała st. sierż. Marlena Skórkiewicz, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu.

W zabezpieczeniu i uporządkowaniu miejsca zdarzenia uczestniczyły aż trzy, strażackie zastępy. Oprócz dwóch ratowniczych ekip z szydłowieckiej JRG, we wtorkowej akcji w Krogulczy Mokrej brali także udział druhowie z OSP Orońsko.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.