Gala FEN16 i wielkie zwroty akcji na ringu!

Sport

Oglądanie FEN to coraz większa frajda dla entuzjastów sportów walk. Na galach dzieje się coraz więcej, dlatego kibice kompletnie nie mogą narzekać na rozwój walk FEN, a także na karty walk, które pojawiają się na kolejnych edycjach gali. Również w tym roku, na samym jego początku, nie mogło zabraknąć gali FEN16, która zaskoczyła nas rozwojem wielu walk, które pojawiły się w tegorocznej karcie. Przekonajcie się sami, jak wyglądała walka wieczoru na FEN16!

Walką wieczoru był oczywiście pojedynek między Gabrielem Silvą, którego statystyki to (6-0, 2 KO, 1 SUB) a Polakiem, Kamilem Łebkowskim, który do tej pory stoczył następującą iliość walk (15-5, 8 KO, 2 SUB).

Walka niestety przeszła na niekorzyść Polaka, który przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Działo się tak dzięki totalnej kontroli Brazylijczyka, który świetnie punktował Poalaka i miał nad nim kontrolę od samego początku walki. Do tego wszystkiego dochodziło również wiele innych czynników, w postaci dobrych podejść do zawodnika, które również mocno punktowały na korzyść Brazylijczyka.

Przyznać trzeba, iż wiele walk FEN z udziałem Polaków i zagranicznych zawodników, pokazało wyższość tych drugich. Pokazuje to jasno, że walki na FEN są ustalane na bardzo wysokiej poprzeczce dla Polskich fighterów i muszą się oni z tym bardzo mocno liczyć.

Ważną kwestią całej gali FEN są jej sponsorzy, którzy tworzą ją i dają jej coraz większy rozmach. W kolejnej edycji sponsorem została marka LvBet, która zajmuje się zakładami bukmacherskimi w naszym kraju. Wartym odnotowania jest również sponsoring portalu ŁączyNasPasja.pl, który również informował na wielu płaszczyznach o gali FEN i podawał na jej temat ciekawostki i statystyki.

Kolejna gala za nami, a nam pozostaje czekać na FEN 17, który jak sami organizatorzy twierdzą, na pewno pojawi się w tym roku. Pozostaje więc trzymać kciuki i czekać na kolejną edycję, która może przynieść nam jeszcze więcej emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *