I ty możesz pomóc…

flash Kultura Rozmaitości

Inicjatorzy dorocznej charytatywnej akcji „Szlachetna paczka” czekają na wolontariuszy. Dzięki bezinteresownej pomocy tych osób i w tym roku można będzie pomóc wielu rodzinom.

W ramach tej dorocznej charytatywnej akcji, wspierane są i obdarowywane osoby najbardziej potrzebujące pomocy, nie tylko przed świętami Bożego Narodzenia. Jej inicjatorzy na naszym terenie, potrzebują wsparcia – wolontariuszy.

Tylko w 2017 r. do Szlachetnej Paczki włączono ponad 20 tys. rodzin, a wartość materialna pomocy przekazanej im wyniosła prawie 54 mln zł. W Akademii Przyszłości wsparcie otrzymało ponad 2300 podopiecznych.

– Nasi wolontariusze to ludzie, którzy chcą mądrze pomagać. Ich celem jest wyrwanie rodzin, osób samotnych, niepełnosprawnych i seniorów z kręgu biedy, z trudności i bezsilności oraz pomoc dzieciom z porażkami w szkole. Paczka i Akademia łączą tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać, z rodzinami i dziećmi, które potrzebują wsparcia. Obecnie poszukujemy SuperW Paczki i Akademii, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni odwiedzają rodziny i dzieci, które takiej pomocy faktycznie potrzebują – podkreślają inicjatorzy tej charytatywnej akcji.

Osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami „Szlachetnej Paczki” w naszym rejonie, szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 692 352 121.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.