Jubileusz 55-lecia OSP

flash Jastrząb

Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Dworze w gminie Jastrząb obchodziła jubileusz 55-lecia swojego istnienia. W zorganizowanym z tej okazji festynie rodzinnym uczestniczyło wielu mieszkańców.

Z tej okazji przy remizie w Nowym Dworze zorganizowano jubileuszową imprezę. Po polowej mszy świętej były okolicznościowe przemówienia i złożenie uroczystego meldunku.

– Wszyscy strażacy z OSP zasługują na wielkie uznanie za oddanie i czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców. Chciałbym zadeklarować, że moim celem na następną kadencję będzie dalsza owocna współpraca i doposażanie wszystkich jednostek OSP w naszej gminie – zapewnił Andrzej Bracha, wójt gminy Jastrząb.

– Jubileuszowe uroczystości swoją grą uświetniła Miejska Orkiestra Dęta z Szydłowca. Następnie przyszedł czas na występy artystyczne i zabawy. Zagrała kapela Jana Adamczyka, a także Gąsawianki, Wolanki i Niezapominajki. Odbyły się również przeróżne konkursy m.in. o produktach lokalnych, a także z wykorzystaniem sikawki strażackiej. Wieczorem dla zebranych zagrał zespół DENIX – poinformowali organizatorzy.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.