Kokaina i amfetamina…

flash Gorące tematy Paragraf

Na razie zatrzymano go na trzy miesiące. Ale po sfinalizowaniu dochodzenia i sądowej rozprawie, recydywiście grozi najprawdopodobniej – znacznie wyższa kara. Zatrzymanie narkotykowego „kolekcjonera”, to efekt współpracy policjantów z Szydłowca i radomskiej agendy CBŚP.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, za wcześniejsze narkotyczne przestępstwa, za które został skazany. Od pewnego czasu policjanci z Szydłowca pracowali nad jego zatrzymaniem. Mieli podejrzenia, ze nadal ma związek z przestępczością narkotykową. Te podejrzenia okazały się trafne i w pełni uzasadnione. Potwierdzają to efekty jego przeszukania i znalezione przy nim i w jego „kwaterze” narkotyki – łącznie było tego ponad trzy kilogramy…

– W trakcie zatrzymania na terenie Szydłowca kryminalni znaleźli przy mężczyźnie, a następnie w zajmowanych przez niego pomieszczeniach blisko 1 kilogram marihuany oraz żywicy z konopi, ponad 22 porcje kokainy a także blisko 2 kg amfetaminy – poinformowała st. sierż. Marlena Skórkiewicz z szydłowieckiej komendy.

Zatrzymany, to 39-letni mężczyzna. – Mieszkaniec Szydłowca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 10. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przysusze ośrodek zamiejscowy w Szydłowcu ustalają przebieg procederu przestępczego. Zatrzymanie mężczyzny i zabezpieczenie takiej ilości narkotyków, to efekt współpracy policjantów z Szydłowca i Centralnego Biura Śledczego Policji, Zarządu w Radomiu – wyjaśniła policyjna rzeczniczka.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.