Kolędowo i artystycznie

0
8

Kolędowo i artystycznie zrobiło się w bieszkowskiej podstawówce. Dzieci z miejscowej szkoły zaprezentowały jasełkowe przedstawienie.

W przepięknej scenografii dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy IV pod opieką Celiny ChruścielMarty Piętek i Urszuli Kuźdubzaprezentowano spektakl o narodzeniu Jezusa.

– Uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Oprócz pięknego śpiewu kolęd i piosenek świątecznychmogliśmy zobaczyć także piękny taniec z szarfami do piosenki „Alleluja” L. Kohena, który wykonała Emilka Kamienik z VIII klasy. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli jak i zaproszonych gości – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym.

Gośćmi tego szkolnego wydarzenia byli ks. Krzysztof Świątek, proboszcz parafii Gąsawy Rządowe i Piotr Kowalik, kierownik Referatu Oświaty gminy Mirów. Po spektaklu dyrektorka szkoły Pelagia Olszewska, podziękowała uczniom za wspaniałe przedstawienie i złożyła zebranym serdeczne życzenia noworoczne.

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.