Komendy czekają… Rekrutacja już 20 marca

flash Paragraf

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłasza rekrutację kandydatów do służby w policji w 2018 roku na terenie województwa mazowieckiego.
Planowane przyjęcia do służby odbędą się: 20 marca (15 osób), 2 lipca (25), 24 września (55) oraz 27 grudnia (57). Tegoroczny nabór dotyczy m.in. w Komend Powiatowych Policji w Przysusze i Szydłowcu oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu

Służbę w policji może pełnić: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; korzystający z pełni praw publicznych; posiadający co najmniej średnie wykształcenie; posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować; dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można znaleźć na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl)

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.