Komendy zatrudnią nowych policjantów

flash Paragraf

Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłasza rozpoczęcie grudniowej procedury rekrutacji kandydatów do służby w policji na terenie województwa mazowieckiego.

Planowane przyjęcia zaplanowano tuż po świętach, 28 grudnia br. Praca czeka m.in. w komendach w Szydłowcu, Przysusze i w Radomiu. Przewidziano zatrudnienie 86 nowych policjantów.

Służbę w policji może pełnić: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; korzystający z pełni praw publicznych; posiadający co najmniej średnie wykształcenie; posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować; dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można znaleźć na stronie internetowej: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/ra/praca/sluzba-w-policji/168,Sluzba-w-Policji.html

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.