Konkurs! Wygraj wejściówki

flash Konkursy Kultura

Już tylko dni dzielą nas od święta fanów muzyki disco i dance. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, żeby 29 kwietnia widownia Amfiteatru Kadzielnia w wyśmienitych nastrojach rozpoczęła tegoroczny długi weekend majowy.

Tego dnia na scenie pojawi się szesnastu wykonawców, na czele z gwiazdą wieczoru – Bad Boys Blue, zespołem, który porywa publiczność już od lat 80. ubiegłego wieku. Ponadto na scenie pojawi się krajowa czołówka sceny dance i disco: d-bomb, Andre, Playboys, Piękni i Młodzi, Cliver, Ivan Komarenko, After Party, CamaSutra, MIG, Freaky Boys, Long & Junior, Kordian, B-QLL, Jagoda oraz EratoX. Imprezę poprowadzą Edyta Folwarska i Maciej Smoliński – prezenterzy Polo TV.

Równie atrakcyjny co muzyka będzie pokaz laserowo-multimedialny w wykonaniu Visual Sensation Laser Shows & Technologies. Firma ta to absolutna światowa czołówka w swojej specjalności.

Wielka Świętokrzyska Gala Disco łączy przyjemne z pożytecznym. W trakcie imprezy będzie można zarejestrować się i dołączyć do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych. Rejestrację będzie prowadzić Fundacja DKMS Polska.

KONKURS! WYGRAJ ZAPROSZENIA!

Do rozdania mamy 10 dwuosobowych zaproszeń na Wielką Świętokrzyską Galę Disco. Aby wziąć udział w zabawie trzeba przesłać sms na numer 73601 (koszt 3,69 PLN z VAT) z prawidłową odpowiedzią na pytanie:

W jakim mieście odbędzie się Wielka Świętokrzyska Gala Disco?

w Kielcach – ślij sms o treści: star.disco.kielce

w Radomiu – ślij sms o treści: star.disco.radom

Sms-y można przesyłać do piątku 22 kwietnia godz. 12.00. Listę zwycięzców podamy w kolejnym wydaniu Tygodników.

Regulamin konkursu

Brak możliwości komentowania.