Księżniczki i mumia faraona

Rozmaitości

Bal przebierańców i liczne sprawnościowe konkursy, to tylko niektóre atrakcje karnawałowej zabawy w pawłowskiej podstawówce.

Oprócz tańców, były konkursy, wśród nich na oryginalne przebranie karnawałowe. Po sali pląsały czarodziejki, księżniczki, piraci, pszczółki, Czerwony Kapturki i wiele innych bajkowych postaci.

– Można było natknąć się także na mumię faraona – był to „skutek” konkursu zręcznościowego. Nie zabrakło również innych zabaw sprawnościowych, które cieszyły się dużym powodzeniem. Za czołowe miejsca w konkursach zwycięzcy otrzymali z rąk przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego wspaniałe nagrody, natomiast brak miejsca rekompensowały uczestnikom smakowite cukierki – poinformowali organizatorzy.

– Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów poczęstunek. Swoją przedsiębiorczość zaprezentowała klasa IV, urządzając kram z przepysznymi deserami. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz nieocenionej pomocy Artura Gałązki, zabawę można zaliczyć do bardzo udanych imprez – podkreślają przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Pawłowie.

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.