Czy jest możliwe otrzymanie pożyczki bez weryfikacji BIK?

Finanse Rozmaitości

Od kiedy internetowe pożyczki stały się bardzo popularne, korzysta z nich codziennie wiele osób. Najczęściej stają się po prostu rozwiązaniem problemów finansowych i chwilowych kłopotów. Wiele osób przyznaje, że zaciąga takie chwilówki online na spłatę innych swoich zobowiązań, lub z uwagi na święta, czy wakacje. Są to niewielkie kwoty wynoszące kilka tysięcy złotych, a więc nie tak trudno jest je zwrócić.

 

Część osób ma jednak problem z uzyskaniem chwilówek, z uwagi na swoją negatywną historię kredytową. Widniejące wpisy w BIK i innych rejestrach dłużników sprawiają, że pożyczkodawcy nie chcą udzielić im kolejnej pożyczki online.

 

Można jednak znaleźć informację o tym, że niektórzy pożyczają bez BIK. Czy to prawda?

 

  • Faktycznie, niektóre firmy rezygnują z weryfikacji BIK. Posiadają one jednak swój własny system oceny zdolności kredytowej.
  • Bardzo często firmy te sprawdzają swoje wewnętrzne rejestry i wiedzą, z ilu chwilówek dana osoba korzysta w danym momencie i czy są one spłacane.
  • W przypadku niewielkich kwot, często firma nie weryfikuje w ogóle rejestrów, a opiera się jedynie na oświadczeniu klienta o jego zarobkach oraz o pracodawcy.

 

Pożyczki bez BIK to na pewno rozwiązanie ostateczne, ponieważ często wymagane jest jakieś zabezpieczenie, na przykład w postaci posiadanej nieruchomości lub po prostu żyranta. Niekiedy jednak jest to najlepsza opcja konsolidacji innych zadłużeń i pozbycia się kłopotu.

Gdzie szukać takiej pożyczki bez weryfikacji baz dłużników?

 

W Internecie można znaleźć szereg różnych wyszukiwarek pożyczkowych. Jedną z nich jest https://ocenbank.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/. Tam istnieje opcja wyszukania pożyczki bez BIK w konkretnej kwocie oraz na konkretny okres czasu. Wszystkie kryteria wybiera się za pomocą wygodnych suwaków. Wynik pojawia się w ciągu chwili i klient ma możliwość przekierowania się już na stronę pożyczkodawcy i wypełnienie u niego wniosku pożyczkowego. Należy jednak pamiętać o tym, że każdy pożyczkodawca indywidualnie ocenia sytuację materialną swojego klienta i na tej podstawie podejmuje decyzję. Opracowane przy współpracy z https://www.hoope.io/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.