Na czym polega modelowanie sylwetki?

Jeszcze do niedawna marzenia o zgrabnej figurze nierozerwalnie łączyły się z restrykcyjną dietą i wyczerpującymi ćwiczeniami. Dziś jednak swoją sylwetkę możesz zmienić nawet w kilkanaście minut – za pomocą nowoczesnych technologii!

 

Na czym polega zabieg modelowania ciała?

 

Zabiegi wyszczuplające, jak sama ich nazwa wskazuje, mają na celu wyszczuplenie sylwetki. W ich czasie (w różny sposób) rozbijane są komórki tłuszczowe, skryte w warstwie podskórnej. Tak rozbity wskutek zabiegu tłuszcz zostaje naturalnie usunięty przez organizm.

 

Zabiegi modelowania sylwetki można stosować na poszczególne części ciała lub na całą figurę. Trzeba jednak wiedzieć, że aby efekt tych działań mógł być zadowalający, konieczne jest wprowadzenie zaleconej przez lekarza diety oraz aktywny tryb życia.

 

Modelowanie sylwetki – lipoliza iniekcyjna

 

Lipoliza iniekcyjna (zwana również igłową i chemiczną) polega na ostrzykiwaniu wybranych części ciała substancją aktywną, fosfatydylocholiną. Ta rozpuszcza powierzchnię komórki tłuszczowej, dzięki czemu cząsteczki tłuszczu zostają uwolnione.

 

Modelowanie ciała – lasery

 

Zabieg modelowania ciała za pomocą laserów jest stosunkowo mało inwazyjny, nie jest też nieprzyjemny. Komórki tłuszczowe są rozbijane na jeszcze mniejsze cząsteczki za pomocą skupionych wiązek światła.

 

Modelowanie sylwetki – ultradźwięki

 

Ten sposób modelowania ciała wybiera bardzo wiele kobiet. Ultradźwięki rozrywają błony śluzowe komórek tłuszczowych, uwalniając tłuszcz.

 

Modelowanie ciała – zamrażanie

 

Zupełnie bezbolesna metoda modelowania sylwetki. Polega na masowaniu kluczowych części ciała specjalną głowicą, dzięki której komórki tłuszczowe zostają zamrożone, a następnie rozbite na cząsteczki za pomocą fal akustycznych.

 

Gdzie wykonać zabieg modelowania sylwetki?

 

Zabiegi modelowania sylwetki – czy też po prostu zabiegi wyszczuplające – dokonywane są w gabinetach medycyny estetycznej. Wybierając miejsce modelowania ciała, zajrzyj na Moment.pl. Portal skupia tylko najlepsze salony z branży hair&beauty, więc zyskujesz pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Ponadto możesz od razu zarezerwować termin online!

 

Potrzebny Ci najlepszy fryzjer i kosmetyczka w Lublinie? Wiemy, jak ich znaleźć!

1 KOMENTARZ

  1. Co raz częściej zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegów medycyny estetycznej. Tym bardziej jak jest dostępnych tyle aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Ulubiony szpieg Churchilla, quiz i ludowe piosenki

Pięć trzyosobowych drużyn rywalizowało w cyklicznym konkursie "Wędrówki Regionalne po Ziemi Szydłowieckiej". Konkursowi rokrocznie przyświecał inny temat wiodący oraz zakres historyczny – zależnie od aktualnych...

Galerie

Najbradziej popularne

Pięć trzyosobowych drużyn rywalizowało w cyklicznym konkursie "Wędrówki Regionalne po Ziemi Szydłowieckiej". Konkursowi rokrocznie przyświecał inny temat wiodący oraz zakres historyczny – zależnie od aktualnych rocznic. Honorowy patronat sprawowali starosta - Włodzimierz Górlicki i burmistrz - Artur Ludew, którzy byli...
Podobnie jak w latach ubiegłych, Gminna Biblioteka Publiczna w Mirowie wraz z filią w Zbijowie Małym włączyła się w organizację Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Poza promocją bibliotek i czytelnictwa, dla dorosłych zorganizowano wycieczkę do Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu. - Poznaliśmy...
8 komitetów wyborczych, wiele niekiedy zupełnie nieznanych nazwisk. Już w niedzielę, 26 maja pójdziemy do urn, by wybrać swoich przedstawicieli do Europarlamentu. Kto startuje? Na kogo głosować? Głosować można w godz. 7.00 - 21.00. Głos ważny można oddać tylko na...
Dzisiaj, tuż po godz. 11 płonął osobowy samochód na trasie S-7. Do tego zdarzenia doszło na ekspresówce w rejonie miejscowości Sadek. W trakcie jazdy, w seacie zapaliła się komora silnika. Pożar ugaszono przed przybyciem strażaków. - Strażacy z JRG odłączyli akumulator...
Gmina Jastrząb zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące akcji edukacyjnej w ramach projektu pn " Budowa gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla gminy Jastrząb" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego - Gospodarka przyjazna środowisku. Spotkanie odbędzie się 31 maja...

Popularne w ostatnich dniach

%d bloggers like this: