Na czym polega modelowanie sylwetki?

1
32

Jeszcze do niedawna marzenia o zgrabnej figurze nierozerwalnie łączyły się z restrykcyjną dietą i wyczerpującymi ćwiczeniami. Dziś jednak swoją sylwetkę możesz zmienić nawet w kilkanaście minut – za pomocą nowoczesnych technologii!

 

Na czym polega zabieg modelowania ciała?

 

Zabiegi wyszczuplające, jak sama ich nazwa wskazuje, mają na celu wyszczuplenie sylwetki. W ich czasie (w różny sposób) rozbijane są komórki tłuszczowe, skryte w warstwie podskórnej. Tak rozbity wskutek zabiegu tłuszcz zostaje naturalnie usunięty przez organizm.

 

Zabiegi modelowania sylwetki można stosować na poszczególne części ciała lub na całą figurę. Trzeba jednak wiedzieć, że aby efekt tych działań mógł być zadowalający, konieczne jest wprowadzenie zaleconej przez lekarza diety oraz aktywny tryb życia.

 

Modelowanie sylwetki – lipoliza iniekcyjna

 

Lipoliza iniekcyjna (zwana również igłową i chemiczną) polega na ostrzykiwaniu wybranych części ciała substancją aktywną, fosfatydylocholiną. Ta rozpuszcza powierzchnię komórki tłuszczowej, dzięki czemu cząsteczki tłuszczu zostają uwolnione.

 

Modelowanie ciała – lasery

 

Zabieg modelowania ciała za pomocą laserów jest stosunkowo mało inwazyjny, nie jest też nieprzyjemny. Komórki tłuszczowe są rozbijane na jeszcze mniejsze cząsteczki za pomocą skupionych wiązek światła.

 

Modelowanie sylwetki – ultradźwięki

 

Ten sposób modelowania ciała wybiera bardzo wiele kobiet. Ultradźwięki rozrywają błony śluzowe komórek tłuszczowych, uwalniając tłuszcz.

 

Modelowanie ciała – zamrażanie

 

Zupełnie bezbolesna metoda modelowania sylwetki. Polega na masowaniu kluczowych części ciała specjalną głowicą, dzięki której komórki tłuszczowe zostają zamrożone, a następnie rozbite na cząsteczki za pomocą fal akustycznych.

 

Gdzie wykonać zabieg modelowania sylwetki?

 

Zabiegi modelowania sylwetki – czy też po prostu zabiegi wyszczuplające – dokonywane są w gabinetach medycyny estetycznej. Wybierając miejsce modelowania ciała, zajrzyj na Moment.pl. Portal skupia tylko najlepsze salony z branży hair&beauty, więc zyskujesz pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Ponadto możesz od razu zarezerwować termin online!

 

Potrzebny Ci najlepszy fryzjer i kosmetyczka w Lublinie? Wiemy, jak ich znaleźć!

1 KOMENTARZ

  1. Co raz częściej zastanawiam się nad skorzystaniem z zabiegów medycyny estetycznej. Tym bardziej jak jest dostępnych tyle aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.