Na emeryturze realizuj marzenia dzięki Pożyczce Senior!

Finanse

REKLAMA

 

Czy pamiętasz radość z zakupu pierwszego samochodu? A może wspominasz przeprowadzkę do nowego mieszkania czy pierwsze rodzinne wakacje? Czas płynie, z wiekiem wiele się zmienia, ale marzenia wciąż pozostają ważne!

 

Na emeryturze realizuj je z Kasą Stefczyka! Dzięki Pożyczce Senior to prostsze, niż myślisz!

Jeśli cenisz stabilne instytucje finansowe z tradycją i historią, którym możesz zaufać na lata, to niewątpliwie zainteresuje Cię nasza oferta.

 

Kto może skorzystać z Pożyczki Senior?

Pożyczka Senior to atrakcyjna propozycja dla Ciebie, jeśli ukończyłeś 60. rok życia i otrzymujesz stałe świadczenia przedemerytalne, emeryturę lub rentę wypłacane przez polski organ emerytalny lub rentowy. Nie musisz również mieć wysokiej emerytury lub renty, aby ubiegać się o pożyczkę. Zapytaj o obniżki oprocentowania pożyczki!

 

Co zyskujesz dzięki Pożyczce Senior?

Dzięki temu rozwiązaniu już teraz będziesz mógł cieszyć się realizacją swojego marzenia, a spłatę pożyczki rozłożymy na dogodny dla Ciebie okres. Wstępną informację o decyzji kredytowej otrzymasz nawet w 15 minut! Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel – wycieczkę, remont i każde inne marzenie Twoje lub Twoich bliskich.

 

Nawet spory wydatek wcale nie musi nadmiernie obciążyć Twojego budżetu – proponujemy niskie raty, dopasowane do Twoich możliwości finansowych. Dajemy Ci także możliwość wykupienia ubezpieczenia do pożyczki, abyś mógł czuć się bezpiecznie w razie nieprzewidzianych okoliczności.

 

Podsumowując, Pożyczka Senior to: gotówka na co tylko chcesz, niska rata i możliwość ubezpieczenia spłaty.

 

Pożyczka to nie wszystko!

W ofercie Kasy znajdziesz również konta dopasowane do indywidualnych potrzeb. Proponujemy rachunki osobiste: IKS Senior z tradycyjną obsługą w placówce i tanimi przelewami, IKS Classic z wygodnym dostępem do środków przez telefon i internet oraz IKS Med z możliwością korzystania z pakietu medycznego.

 

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na przelew świadczenia na konto w Kasie Twoja pożyczka może być jeszcze tańsza!

 

Kasa Stefczyka

kasastefczyka.pl

tel. 801 600 100, 58 782 93 00

(koszt wg taryfy operatora)

 

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Szczegóły w placówkach Kasy.