MATERIAŁ PARTNERA: Prezent niespodzianka dla córki.

0
24

Wiemy, co kupić, żeby zaskoczyć nastolatkę

 

Wręczanie dzieciom podarunków bez okazji to miłe gesty, które zawsze są pozytywnie odbierane i umacniają więzi rodzinne. Mimo, że nastolatki bywają bardzo wymagające, a rodzice najlepiej wiedzą, jak trudno je zadowolić, są prezenty, z jakich nie da się nie cieszyć. Poniżej prezentujemy kilka z nich. Zapraszamy do lektury wszystkie mamy i ojców, szukających pomysłu na sprawienie przyjemności swojej córce.

 

Torby bawełniane są teraz na topie: modne i funkcjonalne

Kupowanie torebki dla córki niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, gdy gust nastolatki zmienia się z każdym tygodniem i trudno nadążyć za tym, co aktualnie podoba się naszemu dziecku. Jednak torby bawełniane to coś zupełnie innego. Nosi się je razem z torebką lub zamiast niej, w zależności od potrzeb. Tego rodzaju torba jest wyrobem ekologicznym, wykonanym w 100% z bawełny. Nie byłoby w niej nic specjalnego, gdyby nie nadruk. Najczęściej personalizowany, a więc dokładnie taki, jaki wybierzemy. Wybrane sklepy, np. Murrano działający w sieci, oferują torby bawełniane z gotowymi grafikami i możliwością nadrukowania własnej dedykacji. Zamówienie toby z napisem: „Karolina, zawsze na czas” to doskonały pomysł na mrugnięcie okiem do spóźnialskiej córki. Wybór grafik jest bardzo duży, a pomysły rodziców nieskończone. Dlatego warto usiąść na chwilę i przejrzeć wszystkie torby ekologiczne dostępne w Murrano, a następnie dopasować grawer do charakteru nastolatki. Prezent najlepiej podarować z zaskoczenia, żeby córa była zdziwiona. Gwarantujemy, że się ucieszy, a stylową i pojemną torbę będzie nosić z dumą. Zarówno do szkoły, jak i na zakupy.

 

Drobiazg na chłodne poranki i wieczory: kubek termiczny

 

Mały gadżet również może być przydatny, w końcu to nie wielkość ani cena definiują jakość produktu. Jeżeli Twoja córka jest miłośniczką porannej kawy, a wieczorami uwielbia zakopać się pod kocem z kubkiem gorącej czekolady, zaskocz ją personalizowanym kubkiem termicznym. Możesz go kupić przez internet, zamawiając kubek z indywidualnym grawerunkiem w sklepie Murrano. Podwójne ścianki utrzymują wysoką temperaturę napoju, również, gdy na zewnątrz jest chłodno. Córka na pewno z zadowoleniem będzie wszędzie nosić ze sobą kubek termiczny, podarowany jej przez mamę lub tatę. Tym bardziej, jeśli na kubku znajdzie się jej imię i modna grafika wykonana metodą laserową. Pamiętajmy, że elegancki i designerski prezent dla nastolatki dobrze jest jej podarować w najmniej spodziewanym momencie. Wówczas sprawimy córce największą radość, wręczając drobiazg od serca. Ukochana nastolatka z pewnością doceni nasz gest, bo właśnie takie upominki mają wyjątkową wartość.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.