home

Prezenty i rózga o cudownych mocach

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Dźwięki charakterystycznych dzwoneczków – najmłodszych nie zawiodły…  Oczekiwany gość z pokaźnym workiem zjawił się w pawłowskiej podstawówce.

 …

– Podekscytowani uczniowie szybko odgadli, kto przybył do szkoły. W wielkim napięciu czekali na Mikołaja, który odwiedzał wszystkie klasy. Każde dziecko otrzymało wspaniałą paczkę z łakociami. Dzieci dziękowały za prezenty recytując wierszyki, śpiewając, a nawet tańcząc z Mikołajem – poinformowali przedstawiciele Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym im. M. Konopnickiej w Pawłowie.

Oczekiwany gość nie zapomniał również o nauczycielach, których obdarował rózgą o „cudownych mocach”, już samo patrzenie na nią ma przywoływać do porządku niesfornych uczniów. Pomocnikami Mikołaja byli przedstawiciele Rady Rodziców: Adam Chowański Wioletta Skalska.

– Paczki mikołajkowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a także przez sponsorów: wieloletniego przyjaciela szkoły – Artura Gałązkę oraz państwa Annę i Michała Olanów – poinformowała Monika Adamczyk .

(Max.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *