Wręczali i dziękowali

Oświata

W uroczystosci zakończenia roku szkolnego w gąsawskiej podstawówce uczestniczyli; wójt gminy Jastrząb – Andrzej Bracha, przewodnicząca Rady Rodziców – Małgorzata Zakonnik oraz proboszcz parafii w Gąsawach Rządowych – ksiądz Krzysztof Świątek.

– Uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Maja Sasin i Dominik Piętek. Poczet sztandarowy stanowili szóstoklasiści: Wiktoria Angrecki, Daria Kępas i Jakub Dzwonek. Najlepszym uczniom rozdano nagrody za: postępy w nauce, 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe oraz osiągnięcia w Plebiscycie Dobrego Zachowania, w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, w Konkursie SKO. Były też nagrody specjalne oraz dyplomy i upominki dla wolontariuszy, działających w Szkolnym Kole Caritas – poinformowali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Gąsawach Rządowych.

– W imieniu uczniów i nauczycieli Maja Pytoń z kl. I i Dawid Rutkowski z kl. IV wręczyli dyrektorce szkoły –  Agnieszce Sarnat podziękowanie za poświęcany czas, serce i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich zaistniałych problemów. Na zakończenie spotkania Małgosia Tarka z kl. III zaśpiewała „Niech żyją wakacje …” Następnie uczniowie spotkali się w klasach z wychowawcami i otrzymali świadectwa promocyjne – poinformowali organizatorzy zakończenia roku szkolnego w gąsawskiej podstawówce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.