home
Advertisement

W świetlicach i placówkach bibliotecznych

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Sztuka robienia kwiatów z krepiny wymaga czasu i cierpliwości, przekonały się o tym panie z gminy Mirów przychodząc na warsztaty zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mirowie. Spotkania odbyły się w świetlicach środowiskowych w Bieszkowie Górnym, w Mirowie Starym i Zbijowie Dużym oraz w placówkach bibliotecznych. Tematem przewodnim tych spotkań była lilia. Pod okiem bibliotekarek…

Sztuka robienia kwiatów z krepiny wymaga czasu i cierpliwości, przekonały się o tym panie z gminy Mirów przychodząc na warsztaty zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mirowie.

Spotkania odbyły się w świetlicach środowiskowych w Bieszkowie Górnym, w Mirowie Starym i Zbijowie Dużym oraz w placówkach bibliotecznych.

Tematem przewodnim tych spotkań była lilia. Pod okiem bibliotekarek panie wykonywały kolejne czynności: wycinały, zwijały, skręcały oraz sklejały. Krok po kroku powstawały piękne, kolorowe lilie.

Wszystkie uczestniczki były zafascynowane i wyraziły chęć uczestnictwa w kolejnych warsztatach organizowanych przez bibliotekę.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud