home
Advertisement

Policja poszukuje

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Andrzej Witkowski vel Andrzej Kowalski, wielokrotny oszust i członek grupy przestępczej, która wyłudziła 4 mln złotych, poszukiwany jest już od – 13 lat. Jak na razie ukrywa się przed organami ścigania – bardzo skutecznie.…

– Jest poszukiwany na podstawie kilkunastu listów gończych, wydanych przez sądy i prokuratury na terenie całego kraju. Ma na sumieniu m.in. szereg oszustw, zwłaszcza gospodarczych, popełnianych na szkodę osób prywatnych i firm. Jest też podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która wyłudziła zwrot podatku VAT w kwocie ponad 4 milionów złotych na szkodę Skarbu Państwa – napisano w policyjnym komunikacie, apelującym o pomoc w „zlokalizowaniu” poszukiwanego oszusta.

 Andrzej Witkowski ma 54 lata. Jak ustalono, może posługiwać się fałszywą tożsamością, ostatnio przedstawiał się jako Andrzej Kowalski. Prezentowany wizerunek podejrzanego pochodzi sprzed trzech lat, wówczas mężczyzna miał tęgą budowę ciała, wzrost około 170-175 cm, włosy szpakowate, zły stan uzębienia. Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na kolanie. Nosi okulary.

Wszelkie informacje o poszukiwanym prosimy kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 2310 lub do każdej jednostki policji pod numerem 997.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud