home
Advertisement

Portret Lecha Kaczyńskiego

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Warszawski rzeźbiarz Ryszard Stryjecki, przygotowuje m.in. portret prezydenta Kaczyńskiego. Ten artysta, to od lat stały gość orońskich pracowni. W swojej twórczości wypowiada się – stosując klasyczny warsztat rzeźbiarski. – Ryszard Stryjecki odwiedza nas latem sam lub jako organizator i opiekun merytoryczny plenerów dla osób głuchoniewidomych. W tym roku jego pobyt będzie bardzo pracowity, ponieważ artysta…

Warszawski rzeźbiarz Ryszard Stryjecki, przygotowuje m.in. portret prezydenta Kaczyńskiego.

Ten artysta, to od lat stały gość orońskich pracowni. W swojej twórczości wypowiada się – stosując klasyczny warsztat rzeźbiarski.

– Ryszard Stryjecki odwiedza nas latem sam lub jako organizator i opiekun merytoryczny plenerów dla osób głuchoniewidomych. W tym roku jego pobyt będzie bardzo pracowity, ponieważ artysta podczas pobytu w CRP planuje wykonać trzy prace: projekt w gipsie pomnika „Pamięci Kresowych Okręgów Armii Krajowej”, portret św. pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego i rzeźbę „Zbrodnia to niesłychana” – poinformowała Izabela Sosnowska-Kozieł z Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud