Prelekcja i „Piżama party”

Okolice

Wieczorem i w nocy z czwartku na piątek w Świetlicy środowiskowej w Bieszkowie Górnym zorganizowano spotkanie integracyjne pod hasłem „Piżama party” dla dzieci. Imprezę przygotowały wychowawczynie świetlicy: Beata Głuch i Katarzyna Czubak, we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Mirowie.

– Ta wakacyjna zabawa rozpoczęła się o godz. 18. Na początku została przeprowadzona prelekcja pt. ” Dziecko + odblask = bezpieczeństwo” przez dyrektorkę GBP, Beatę Seweryn. Następnie dzieci zeszły na wspólnie przygotowaną kolację. Kolejnym etapem spotkania były, różne zabawy, gry i konkursy (m.in.: karmienie kiślem, bieg z jajkiem, skakanki, bitwa na poduszki, gorące krzesła, kalambury, rysunek w ciemno, rzucanie piłką) – poinformowali TYGODNIK organizatorzy.

– Uśmiechy nie znikały z twarzy najmłodszych. A zmęczenie przyszło dopiero grubo po północy. Przytulone do poduszek i wygodnie ułożone na materacach dzieci zasnęły. Rano pobudka o godz. 7, następnie poranna toaleta później przyszła kolej na wspólne śniadanie, które sami przygotowaliśmy. „Piżama party” dostarczyła uczestnikom wiele radości i pozytywnych emocji, a dzieci nie mogą doczekać się kolejnej takiej imprezy – podkreślają jej inicjatorki. I dodają – serdecznie dziękujemy wójtowi gminy Mirów, Arturowi Siwiorkowi za pomoc w przygotowaniu wakacyjnego, integracyjnego spotkania w Bieszkowie Górnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.