Warto być lojalnym i – płacić mniej

flash Szydłowiec

Tak w skrócie wyglądają założenia „Programu lojalnościowego”  wdrożonego i firmowanego przez lokalne władze samorządowe w Szydłowcu.

 

Zniżki dla posiadaczy kart…

– Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców z terenu gminy Szydłowiec, postanowiłem uruchomić program lojalnościowy Karta „Mieszkasz w Szydłowcu – Kupujesz w Szydłowcu”. Kartę będzie mogła otrzymać każda dorosła osoba mieszkająca na terenie naszej gminy i płacąca podatki w Urzędzie Skarbowym w Szydłowcu. Jej posiadacze zyskują atrakcyjne rabaty. Zwiększone zainteresowanie towarami i usługami objętymi zniżkami oznacza większe obroty czyli dochody, uczestniczących w naszym  programie  placówek. Z kolei informacja o firmach partnerskich na stronach Urzędu Miejskiego oraz oznakowanie placówek logo projektu, korzystnie wpływa na promocję i wizerunek firm – zachęcał na starcie tego lojalnościowego przedsięwzięcia burmistrz Szydłowca.

 

Promujemy program lojalnościowy

Zainicjowany przez szydłowieckie władze samorządowe z początkiem br. program lojalnościowy, z powodzeniem realizowany jest w wielu (większych i mniejszych) miastach w Polsce. Karty takie posiadają m.in. mieszkańcy Świdnika, Sopotu, Chorzowa i Warszawy.

– Staramy się cały czas promować ten nasz program lojalnościowy. Wiem, że ze specjalnych kart rabatowych nasi mieszkańcy korzystają robiąc zakupy w różnego rodzaju sklepach, w tym m.in. z materiałami budowlanymi. W programie uczestniczy przeszło 30 firm, a nasi mieszkańcy korzystają z ponad 200 wydanych przez nas kart – poinformował burmistrz Szydłowca, Artur Ludew.

 

31 punktów handlowych i usługowych

Obecnie na liście partnerskich firm magistrackiego programu lojalnościowego w gminie Szydłowiec figuruje 31 punktów handlowych i usługowych. Dominują wśród nich sklepy (11, w tym tylko dwa spożywcze), punkty usługowe (9) oraz firmy budowlane (6).  Większość z nich zlokalizowana jest na terenie Szydłowca (27). W Zdziechowie, Świerczku, Woli Korzeniowej i Książku Majdowskim jest tylko – po jednym takim punkcie.

Oferowane przez partnerów programu lojalnościowego rabaty przy zakupie towarów czy też korzystania z różnego rodzaju usług, sięgają od 5 do max. 20 proc. Przeważają te 10-procentowe (jest ich 17) oraz 5-proc. (9).

Zachęcają i zapraszają

Lokalne władze samorządowe zapraszają kolejne firmy do partnerstwa w ramach programu Karta „Mieszkasz w Szydłowcu – Kupujesz w Szydłowcu”.

Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać w pok. 11 Urzędu Miejskiego, Rynek Wielki 1, lub telefonicznie pod numerem – 48 617 86 30.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.