Przygarnij psa

Jastrząb

Umożliwia to „Kącik adopcyjny zwierząt”, prowadzony prze gminę Jastrząb na swej internetowej stronie urzędowej. Aktualnie oferta obejmuje cztery psy.

– Zwracamy się  z prośbą do mieszkańców gminy, noszących się z zamiarem zakupu psa  o rozważenie możliwości przygarnięcia  psa bezpańskiego, objętego opieką gminy i utrzymywanego  na jej zlecenie w schronisku lub hotelu dla zwierząt. Zwierzęta te z pewnością odwdzięczą się nowym właścicielom i opiekunom swoim oddaniem  za okazane im serce – zachęcają inicjatorzy tej adopcyjnej akcji.

Przedstawiciele Urzędu Gminy zapewniają, że wszystkie psy przeznaczone do adopcji są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Ponadto zachęcają potencjalnych zainteresowanych psa przygarnięciem obiecując: – Zgodnie  z wprowadzonym w gminie  „Programem opieki  nad  zwierzętami”, osoba  adoptująca psa otrzyma rekompensatę części kosztów jego utrzymania w wysokości 600 zł. (m.in. na zakup karmy, akcesoriów, zabiegów weterynaryjnych Iub budy dla  psa). Pieniądze te będą wypłacane w dwóch ratach.

 

 

 

 

 

 

Kontakt w sprawie psiej adopcji:

1. Urząd Gminy Jastrząb

pok. nr 23, tel. (48) 62-84-870

2. Hotel i Szkolenie dla psów

Ewa Śliwa tel. 505-62-62-11

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.