Śmiertelny wypadek

flash Paragraf

Do tego tragicznego wypadku doszło w miniony czwartek, przed świtem. Około godz. 4 w Orońsku bus uderzył w ciężarówkę przewożącą kruszywo.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów, kierujący busem marki Iveco 43-letni mieszkaniec Radomia, jadąc w kierunku tego miasta najechał na tył pojazdu ciężarowego marki MAN z naczepą, który wykonywał manewr skrętu w prawo, a następnie zjechał z drogi do przydrożnego rowu – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu, st. sierż. Marlena Skórkiewicz.

– Śmierć na miejscu poniósł pasażer busa, 47-letni mieszkaniec Radomia. Natomiast kierowcę tego samochodu odwieziono do szpitala. Kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Kierowcy iveco nie przebadano z uwagi na fakt, że został przewieziony do szpitala w Radomiu, tam wykonano mu badanie krwi. Szczegóły oraz okoliczności czwartkowego wypadku wyjaśniają funkcjonariusze KPP, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej – Ośrodek Zamiejscowy w Szydłowcu – wyjaśniła rzeczniczka policyjnej komendy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.