home

Promocja gminy i modlitwa

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

Delegacja z gminy Mirów uczestniczyła w zjeździe KGW. To ogólnopolskie kulturalno-sakralne spotkanie odbyło się w Licheniu. W dwudniowym Ogólnopolskim Zjeździe Kół Gospodyń Wiejskich i innych organizacji kobiecych z terenów wiejskich uczestniczyła 50-osobowa grupa z gminy Mirów. – Już po raz drugi gościliśmy w Licheniu. Podczas tegorocznego zjazdu naszą gminę reprezentowała delegacja, złożona z pracowników biblioteki,…

Delegacja z gminy Mirów uczestniczyła w zjeździe KGW. To ogólnopolskie kulturalno-sakralne spotkanie odbyło się w Licheniu.

W dwudniowym Ogólnopolskim Zjeździe Kół Gospodyń Wiejskich i innych organizacji kobiecych z terenów wiejskich uczestniczyła 50-osobowa grupa z gminy Mirów.

– Już po raz drugi gościliśmy w Licheniu. Podczas tegorocznego zjazdu naszą gminę reprezentowała delegacja, złożona z pracowników biblioteki, zespołów ludowych: „Niezapominajki” i „Rogowianki”, koła gospodyń wiejskich „Górnianki” oraz mieszkańców gminy Mirów – poinformowali TYGODNIK organizatorzy tego wyjazdu.

– W sobotę na placu przy jeziorze Licheńskim gmina Mirów prezentowana była zarówno na stoisku, jak i na scenie. W niedzielę przy dźwiękach orkiestry dętej przeszliśmy w barwnym korowodzie do licheńskiej bazyliki, gdzie uczestniczyliśmy we mszy świętej. Po eucharystii zwiedzaliśmy sanktuarium w towarzystwie przewodnika. Spotkanie zakończyło się wspólnym odmówieniem koronki do Miłosierdzia Bożego w kaplicy Trójcy Św. oraz odśpiewaniem „Barki” przy pomniku św. Jana Pawła II – poinformowali organizatorzy.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *