Sukces Anny Bębenek

Okolice

18-letnia Anna Bębenek z Broniowa (gm. Chlewiska) ma szansę awansować do półfinału telewizyjnego programu „Mam talent”. Jej sobotni występ w TVN spotkał się z uznaniem jury i publiczności.

Młoda wokalistka zaśpiewała przebój Raya Charlesa „Hit the Road Jack”. Jej interpretacja tego znanego sprzed lat utworu sprawiła, że zyskała entuzjastyczną akceptację całej trójki jurorów – Małgorzaty Foremniak, Agnieszki Chylińskiej i Agustina Egueroli.

Anna Bębenek jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu. Ponadto już od kilku lat doskonali swoje wokalne umiejętności w miejscowej Pracowni Muzycznej PIANO, prowadzonej przez Annę Wilkiewicz. Utalentowana wokalistka z Broniowa jest laureatką wielu konkursów i festiwali, zarówno tych bardziej lokalnych jak i ogólnopolskich.

Półfinał TVN-owskiego show „Mam talent” odbędzie się jesienią br. W niedługim czasie przekonamy się czy podopieczna Pracowni Muzycznej PIANO faktycznie wystąpi w półfinale tego popularnego programu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.