home

Kormorany i zielone wzgórza

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

„Letnie” przeboje z lat dawno minionych przypomniano na koncercie w szydłowieckim zamku. Muzykom towarzyszyli tancerze.…

Podczas blisko dwugodzinnego  koncertu wystąpił zespół „Synkopy”, który przypomniał zgromadzonym stare polskie przeboje m.in. „Goniąc kormorany” Piotra Szczepanika, „Zielone wzgórza nad Soliną” Wojciecha Gąsowskiego, „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar i „Iść w stronę słońca” zespołu 2+1.

– Muzykom towarzyszyli tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego „Zamek”: Konrad Kijak i Wiktoria Malmon, Maciej Motyka i Wiktoria Pastuszka, Karina Strzelec i Hubert Redliński, którzy z wielkim wdziękiem zilustrowali tańcem wykonywane przez „Synkopy” piosenki. W trakcie koncertu, na ekranie wyświetlane były również teksty utworów co sprawiło, że publiczność bardzo chętnie włączała się do wspólnego śpiewania. Pomysłodawcą i reżyserem koncertu na pożegnanie lata był Marian Gronek, współpraca – Adam Jastrzębski. O taneczne ilustracje piosenek zadbała Monika Seweryn, prezentacja multimedialna – Tomasz Gil, światło i dźwięk – Paweł Sasal, prowadzenie koncertu – Agnieszka Sobutka – Klepaczewska – poinformowali organizatorzy muzyczno-tanecznego spotkania w SCK-Zamek.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *