Chcą promować talenty

Szydłowiec

W ubiegłorocznej IV edycji „Sceny zamek dla każdego”, organizowanej przez Szydłowieckie Centrum Kultury wystąpiło aż 37 wykonawców. Na lokalnej estradzie zaprezentowali się wykonawcy w wieku od siedmiu do dwudziestu kilku lat.Ta muzyczna impreza nie miała charakteru konkursu. Powołana przez organizatorów amatorskiego przeglądu ” Rada starszych” przyznała pięć wyróżnień. Nagrody otrzymali: Paulina Mosioł, Klaudia Dróżdż, Natalia Bielecka, Karina Stępień oraz Młodzieżowy Zespół Ludowy „Guzowianki”.

W sobotę – 21 października, od godz. 17, Szydłowieckie Centrum Kultury– Zamek zaprasza na piątą „odsłonę” „Sceny Zamek dla Każdego”. Zasadniczym celem tego przedsięwzięcia jest – „wyszukiwanie, prezentacja i promowanie talentów m.in. wokalnych, instrumentalnych z terenu powiatu szydłowieckiego” -zapewniają organizatorzy z Szydłowieckiego Centrum Kultury.

– Poprzednie edycje „Sceny Zamek…” spotkały się z życzliwym przyjęciem, zarówno uczestników jak i publiczności. Postanowiliśmy więc po raz kolejny zaprosić wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Tego dnia, zamkowa scena kameralna służyć będzie każdemu – nieważne czy ktoś gra czy śpiewa, występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze. Każdy może zgłosić i pokazać publiczności to co go kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności. Jako organizatorzy, postaramy się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać – za to wesprzeć dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postaramy się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu – zachęca Agnieszka Sobutka-Klepaczewska z Szydłowieckiego Centrum Kultury – Zamek.

Czekają na zgłoszenia

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do poniedziałku 16 października br. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie SCK – Zamek: www.sckzamek.pl.

Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Sobutka – Klepaczewska – tel./fax. 048 617 10 29 wew. 106, w godz. 9 – 15. email:a.klepaczewska@sckzamek.pl

W przypadku dużej ilości zgłoszeń (powyżej 20) prezentacje na tegorocznej edycji „Sceny Zamek dla Każdego” odbędą się w dwóch terminach: 21.10 – pierwszy i 28 października – drugi. O dacie prezentacji poszczególnych uczestników zadecyduje losowanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.