home

Pokaz lania wody i ewakuacja

  • Napisany przez:
  • Skomentuj
  • Pin it

W miejscowym przedszkolu gościli strażacy z szydłowieckiej komendy PSP. Po próbnej ewakuacji dzieci i pracowników tej opiekuńczo-wychowawczej placówki, wszystkim przedszkolakom zaprezentowano na czym polega praca strażaka. – Ponadto zapoznano dzieci z numerem alarmowym 998 oraz przekazano im cenne informacje dotyczące  bezpieczeństwa. Przedszkolaki bardzo uważnie słuchały prelekcji strażaków i nie mogły oderwać oczu od prezentowanego sprzętu,…

W miejscowym przedszkolu gościli strażacy z szydłowieckiej komendy PSP.

Po próbnej ewakuacji dzieci i pracowników tej opiekuńczo-wychowawczej placówki, wszystkim przedszkolakom zaprezentowano na czym polega praca strażaka.

– Ponadto zapoznano dzieci z numerem alarmowym 998 oraz przekazano im cenne informacje dotyczące  bezpieczeństwa. Przedszkolaki bardzo uważnie słuchały prelekcji strażaków i nie mogły oderwać oczu od prezentowanego sprzętu, wykorzystywanego przy drogowych wypadkach. Dzieci obserwowały także pokaz „gaszenia” wężem strażackim oraz z użyciem piany. Wielkie wrażenie wywarło również na naszych przedszkolakach zwiedzanie i możliwość wejścia do wozu strażackiego – poinformowali przedstawiciele Samorządowego Przedszkola Integracyjnego w Gąsawach Plebańskich.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *