Przynosić radość rodzicom i nauczycielom

Oświata

– Najpierw w „Szkołolandii” musieli  przejść przez różne krainy: recytacji, przyrodniczo – geograficzną, zasad ruchu drogowego i krainę grzeczności. W każdej wykazywali się wiedzą i zdobytymi umiejętnościami. Majestat Królewski reprezentowany przez uczniów klasy IV wydał pozytywną ocenę. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami, dbać o dobre imię szkoły, przynosić radość rodzicom i nauczycielom – poinformowali TYGODNIK organizatorzy szkolnej uroczystości w Publicznej Szkole Podstawowej w Gąswach Rządowych.

W uroczystości uczestniczyli wójt gminy Jastrząb – Andrzej Bracha, proboszcz parafii w Gąsawach Rządowych – ksiądz Krzysztof Świątek i przewodnicząca Rady Rodziców – Małgorzata Zakonnik. Zaproszeni goście wręczyli pierwszoklasistom upominki i złożyli im życzenia.

Po złożeniu uroczystego ślubowania dyrektorka PSP, Agnieszka Sarnat pasowała pierwszaków na uczniów. Życzyła im sukcesów i wręczyła upominki.

– Od wychowawczyni pani Emilii Siudak otrzymali dyplomy, a kuferki słodkości od rodziców. Na zakończenie uroczystości rodzice podziękowali pani Dyrektor za przyjęcie ich dzieci do grona uczniów. Po części oficjalnej i pamiątkowej fotografii zaproszeni goście wraz z pierwszakami spotkali się na słodkim poczęstunku – poinformowali przedstawiciele PSP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.