Uroczyste zaprzysiężenia szkolnych samorządów

Oświata

– W PSP odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowych przedstawicieli Mini Samorządu Uczniowskiego. Uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze. Najpierw dokonano prezentacji składu MSU:  przewodniczącą – Amelię Figarską, zastępcę – Zuzannę Piasecką oraz skarbnika – Nadię Raganiewicz, następnie odbyło się ślubowanie. Odczytano również najważniejsze założenia MSU na bieżący rok szkolny. Na zakończenie głos zabrał dyrektor Zbigniew Sarnat, który pogratulował sukcesu w wyborach oraz życzył owocnej i satysfakcjonującej pracy. Do życzeń dołączyła się opiekunka MSU – Dorota Banach – poinformowali przedstawiciele jastrzębskiej podstawówki.

Kilka dni później zaprzysiężono również „duży” Samorząd Uczniowski. Ceremonia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru PSP i odśpiewania hymnu państwowego.

– Po powitaniu zebranych na uroczystości: dyrekcji, nauczycieli i uczniów, członkowie  zarządu Samorządu Uczniowskiego zobowiązał się do rzetelnego i sumiennego wypełniania powierzonych im obowiązków. Na zakończenie uroczystości przewodniczący SU – Antoni Walkiewicz, zapoznał zgromadzonych z planem pracy samorządu na rok szkolny 2017/2018 – poinformowali – poinformowali przedstawiciele PSP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.