Możesz im pomóc aby nie marzły…

flash Oświata

Tę bardzo potrzebną w naszym powiecie placówkę oświatową prowadzi Stowarzyszenie Budujemy Przystań. W śmiłowskiej szkole zepsuł się piec. Późna jesień sprawia, że w szkolnych pomieszczeniach jest coraz zimniej… Pilny zakup nowego pieca, przekracza finansowe możliwości stowarzyszenia…

Aby pomóc niepełnosprawnym uczniom, wszystkich ludzi dobrego serca zachęcamy do zapoznania się z poniższym apelem.

– Na co dzień pomagamy innym, dziś sami potrzebujemy pomocy. Zespół Stowarzyszenia Budujemy Przystań każdego dnia dąży do tego, aby uczniowie z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym mogli żyć pełnią życia i spełniać swoje marzenia. Tworzymy bezpieczne i przyjazne dla nich szkoły. Robimy wszystko co możemy, aby naszym uczniom żyło się lepiej i łatwiej.

– Czasami jednak na naszej drodze pojawiają się trudności, którym nie jesteśmy w stanie sprostać. Taka trudność zastała nas w naszej szkole w Śmiłowie. Zepsuł nam się piec, który ogrzewa cały budynek szkoły. Jesień w pełni i zima za pasem, nasi uczniowie marzną. Koszt pieca to 8 tys złotych, pomóż nam go kupić bo temperatura za oknem nie pozwala czekać, a sami w szybkim czasie nie jesteśmy w stanie sprostać temu wyzwaniu.

Bliższe informacje pod adresem budujemyprzystan@gmail.com lub tel. (48) 334 35 05.

 

Na zakup nowego pieca

Wpłać darowiznę na zakup pieca:

mBank

22 1140 2004 0000 3102 7495 7961

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.