Turystyczna oferta LGD „Na Piaskowcu”

Gorące tematy Szydłowiec

Delegacja lokalnego stowarzyszenia „Na Piaskowcu” uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL Kielce 2015.

– Mieliśmy możliwość zaprezentowania dziedzictwa kulturowego, turystykę oraz inne lokalne zasoby naszego regionu, jak choćby potrawy przygotowane przez członków zespołu folklorystycznego Mirowianki z gminy Mirów. W tym roku nasze stowarzyszenie dzieliło stoisko z Lokalnymi Grupami Działania Południowego Mazowsza – „Razem dla Radomki” i „Wspólny Trakt” oraz zespołami śpiewaczymi i kołami gospodyń wiejskich z ich obszarów – poinformowali TYGODNIK przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania  „Na Piaskowcu”.

Integrują branżę turystyczną

Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce, która integruje branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski i Europy. Są doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej na wsi oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki na obszarach wiejskich.

Na targowej imprezie Lokalną Grupę Działania „Na Piaskowcu” reprezentowali: prezes Zarządu Wojciech Winiarski, wiceprezes Zarządu Artur Siwiorek oraz pracownice biura Monika Szcześniak i Sylwia Zielińska.

Prezentowaliśmy nasze osiągnięcia

– Na stoisku zorganizowanym pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego województwa mazowieckiego prezentowaliśmy nasze osiągnięcia i materiały promujące naszą Małą Ojczyznę m.in. biuletyn i broszurę informacyjną LGD, informator turystyczny i gadżety. Nasze stoisko należało do najbardziej barwnych i najczęściej odwiedzanych. Fakt ten został zauważony przez organizatorów targów, co doprowadziło do przyznania 2 miejsca w konkursie na najciekawsze stoiska tegorocznej edycji imprezy – dodali przedstawiciele LGD „Na Piaskowcu”.

Brak możliwości komentowania.