Lekkoatletyczne sukcesy

flash Szydłowiec

Uczniowie z szydłowieckiej „Jedynki” uczestniczyli w międzypowiatowych, lekkoatletycznych zawodach. Zdobyli na nich trzy cenne medale.

Na stadionie lekkoatletycznym MOSiR w Radomiu odbył się Finał Międzypowiatowy w Konkurencjach Lekkoatletycznych. Uczestniczyli w nim uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu. Reprezentanci tej szkoły odnieśli znaczące sukcesy.

W skoku w dal Marek Klemarczyk  zajął I miejsce i zdobył złoty medal. Drugie  miejsce i srebrny medal w biegu na 1500 m wywalczył Mateusz Vesely. Natomiast Klaudia Strzecha zajęła III miejsce (brązowy medal) w pchnięciu kulą. Ponadto Krzysztof Kazimierski zajął 4 miejsce w biegu na 400 m, a Karol Kwiecień był 4 w biegu na 1500 m.

Reprezentantami szydłowieckiej „Jedynki” na tych międzypowiatowych zawodach opiekowali się nauczyciele wychowania fizycznego Marzena Czarnecka i Wojciech Szymczyk.