Plenerowe atrakcje

flash Jastrząb

Był uczniowski program artystyczny, taneczne popisy oraz pokazy karateków i rolkarzy. Zorganizowano również loterię, w której każdy los wygrywał.

Na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Jastrzębiu zorganizowano XI Festyn Rodzinny. Podczas tej wiosennej imprezy świętowano Dzień Matki i Dzień Dziecka.

– Niedzielny festyn zgromadził setki gości, na czele z wójtem gminy Andrzejem Brachą oraz księżmi pracującymi w naszej parafii. Szczególnie gorąco witani byli rodzice dzieci uczęszczających do jastrzębskiej szkoły, mogący na żywo zobaczyć talenty swych pociech, w tym specjalny program artystyczny, przygotowany dla mam z okazji ich święta – poinformowali TYGODNIK organizatorzy.

Podczas tej plenerowej imprezy odbyły się również pokazy m.in. pierwszej pomocy, tancerzy, karateków, straży pożarnej i rolkarzy. Wystąpił także zespół Doba Czadu, grający muzykę reagge i rocka.

– Można było posilić się specjałami oferowanymi na stoiskach przygotowanych przez uczniów i grono pedagogiczne. Pasjonatom zieleni oferowano kwiaty i krzewy, podczas aukcji prowadzonej przez gimnazjalistów. Dzieci  mogły spróbować swych sił w konkursie łowieckim lub skorzystać ze zjeżdżalni. Dużą popularnością cieszyła się „Fantolandia”, loteria, w której każdy los wygrywał a ponadto spośród jej uczestników wylosowano trzy wartościowe nagrody główne – dodali przedstawiciele Zespołu Szkół Publicznych w Jastrzębiu.

 

Organizatorzy dziękująOrganizacja festynu nie byłaby możliwa dzięki zbiorowej pracy i zaangażowaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Publicznych w Jastrzębiu oraz wsparciu ze strony sponsorów, których grono z roku na rok rośnie.Dyrekcja i nauczyciele serdecznie dziękują sponsorom oraz osobom i instytucjom, które wyszły naprzeciw potrzebom organizatorów i przyczyniły się do pomyślnego przeprowadzenia imprezy integrującej lokalną społeczność i budującej międzypokoleniowe więzi.

 

Brak możliwości komentowania.