Ponownie zwyciężyła „Akukaracza”

flash Sport

Z okazji 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu zorganizowano Halowy Turniej Piłki Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się osiem zespołów, które rywalizowały o Puchar Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa.

– Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Mecze sędziowane przez Przemysława Wrochnę i Rafała Kiljanka – organizatora turnieju, były zacięte i stały na wysokim poziomie – poinformowali organizatorzy piłkarskiego turnieju zorganizowanego w ramach finału WOŚP.

Wygrała drużyna „Akukaracza”, o zwycięstwie której przesądziły rzuty karne. W składzie zwycięskiego zespołu grał burmistrz Artur Ludew. Drugie miejsce zajęła ekipa „Galacticos” z Mirowa. Trzecie wywalczyła drużyna „Wielka Orkiestra”, a na czwartej pozycji uplasowała się drużyna OSP Szydłowiec.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Gaławanow z drużyny „Akukaracza”. Natomiast statuetkę najlepszego strzelca turnieju otrzymał Patryk Dujka, piłkarz z zespołu „Galacticos” Mirów. Najlepszym bramkarzem turnieju został Remigiusz Ciok, występujący w ekipie”Wielkiej Orkiestry”.