Opowieść o wielkiej miłości

flash Kultura

Z „Anną Kareniną”, monumentalną powieścią Lwa Tołstoja, zmierzył się znakomity rosyjski reżyser Grigorij Lifanov, który w radomskim teatrze zrealizował również „Zbrodnię i karę” Fiodora Dostojewskiego. Na scenie niemal cały zespół radomskiego teatru. Superprodukcja sezonu.

Porywająca namiętność i paraliżujące rozdarcie. Uskrzydlająca moc pożądania i palący wstyd upokorzenia. Momenty szczęścia i wyrzuty sumienia, o których żadną miarą nie sposób zapomnieć….. Wielka radość i dławiący ból. Czy istnieje uczucie tak silne, by móc to przetrwać?

Rosja końca XIX. Anna jest młodą, śliczną żoną dużo starszego męża, dystyngowanego poważnego urzędnika. Ma synka, który jest dla niej całym światem. Wiedzie życie stabilne, dostatnie, spokojne i przewidywalne. Do czasu… Poznanie hrabiego Wrońskiego, przystojnego oficera armii rosyjskiej, pociągającego utracjusza radykalnie i nieodwracalnie zmieni losy Anny. Wybucha namiętność, przed którą żadne z nich nie będzie w stanie się obronić. Jak wysoką cenę przyjdzie zapłacić za to uczucie?

Zapraszamy na „Annę Kareninę” – opowieść o wielkiej miłości, która zdarzyła się wbrew rozsądkowi i zasadom, kiedyś, gdzieś, w świecie zasznurowanym konwenansami. Ale przecież mogłaby zdarzyć się i dziś. Tu i teraz. Czyż nie?

Zapraszamy:  19, 20, 21 lutego o godz. 18. Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, pl. Jagielloński 15, tel. 48 384 53 22, sms 604 566 406, e-mail: bilety@teatr.radom.pl ,www.teatr.radom.pl