Na ludowo i tanecznie

flash Okolice

W programie m.in. urodzinowa potańcówka z zespołem „Guzowianki” oraz gry i zabawy dla dzieci. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 14 maja br. na placu parafialnym przy ul. Folwarcznej. Początek o godz. 1.

Natomiast w niedzielę (15 maja br.) na szydłowieckim rynku od godz. 11.15 organizatorzy zapraszają na imprezę pod hasłem „Cała Polska tańczy dla JP2”.

– W najbliższą sobotę w całej Polsce odbędzie się akcja „Noc muzeów”. W tym roku pragniemy zaprosić mieszkańców Szydłowca do wyjścia wieczorem z domów i wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Strefa JP2 ze względu na zbiegający się w tym czasie termin urodzin Karola Wojtyły pragnie zaprosić wszystkich na niezwykłą uroczystość, tym razem na ludowo! Zaśpiewają „Guzowianki”, będzie smakowicie, co nieco dla dzieci i całych rodzin, a przede wszystkim dobra zabawa. W niedzielę zaś, zgodnie z kilkuletnią tradycją zatańczymy dla Jana Pawła II w ramach akcji „Cała Polska tańczy dla Jana Pawła II”, organizowanej przez Wodzirejów i Tancerzy Lednickich – poinformował Przemysław M. Duda, prezes Zarządu Fundacji Strefa JP2.