Na krajowej arenie nie miała sobie równych

Sport

Barw SKKK Mushin Szydłowiec broniła Patrycja Przygodzka, która zakończyła zmagania na ogólnopolskiej arenie zdobywając złoto w swojej kategorii. – Start naszej zawodniczki był możliwy dzięki uprzejmości sensei Jacka Lemota oraz sensei Roberta Iwańskiego – twierdzi szkoleniowiec mazowieckiego klubu. Patrycja pokonała w kategorii kata kilka zawodniczek. We wszystkich odniosła zwycięstwa. Szczególnie ważnym stał się fakt, iż dla Patrycji był to pierwszy w życiu start w turnieju. Naszej zawodniczce towarzyszyło dwóch trenerów sensei Mariusz Szymkiewicz oraz sempai Zbyszek Kozłowski.

Jak zgodnie twierdzą, mimo dalekiej podróży, nieprzespanej nocy oraz wielu kilometrów spędzonych za kółkiem  warto umożliwić start choćby jednej osobie, by mogła się rozwijać i sięgać szczytów. – Patrycja Przygodzka to utalentowana młoda sportsmenka, która na pewno niejednokrotnie zadziwi nas swoja postawą i wierzymy w to że ma szansę stać się w przyszłości mistrzynią Europy w kategorii kata – twierdzi trener Szymkiewicz.

Reprezentantka SKKK Mushin Szydłowiec już podczas rozgrzewki zwróciła uwagę publiczności i sędziów doskonałą techniką, postawą, dynamiką, koncentracją oraz doskonałą precyzją. Po skończonym turnieju wraz z trenerami udała się na zasłużony wypoczynek  i zwiedziła wrocławski rynek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.