Zaproszenie dla dziecięcych plastyków

Oświata

– Zasadniczy cel tego przedsięwzięcia to poprawa bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich. Chodzi przede wszystkim o promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej – podkreślają organizatorzy.

Projekt pod honorowym patronatem  ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, prowadzony jest pod dwoma hasłami adresowanymi do różnych odbiorców: dla dorosłych – „Odpowiedzialni na stoku” oraz dla dzieci – „Stok nie jest dla bałwanów”.

W ramach tej kampanii ogłoszono konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł FIS. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. W konkursie mogą uczestniczyć osoby urodzone w 2001 r. bądź później.

Można nadsyłać do 20 lutego br.

Atrakcyjne konkursowe nagrody

Prace można nadsyłać do 20 lutego 2017 r. Powinny być one w formacie od A-5 do A-3, wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych. Należy również wypełnić i wysłać kartę zgłoszenia, podpisaną przez opiekuna prawnego na adres: Komenda Główna Policji – Biuro Prewencji, ul. Puławska 148/150, 02-514 Warszawa. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano do 28 lutego 2017 r., jury przyzna nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/13651

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.