Za codzienną troskę, opiekę i miłość

flash Oświata

– Było wspaniałe przyjęcie, na którym uczniowie klas I-III, w wierszach, piosenkach i krótkich inscenizacjach wypowiadali swoją miłość i wdzięczność dla ukochanych babć i dziadków. Dla wszystkich seniorów przygotowano słodki poczęstunek oraz miłe upominki, które wręczały wnuczęta. Nie zabrakło również Pierwszego Dziadka w naszej gminie wójta Waldemara Sowińskiego, który również pełni tę wdzięczną rolę – poinformowali organizatorzy.

– Dzień Babci i Dziadka był w naszej szkole nie tylko zabawą ale również wspaniałą lekcją miłości, szacunku i poważania najstarszych członków naszych rodzin. Nigdy nie powinniśmy zapominać o tym, że to właśnie oni często poświęcają wnuczętom swoją pracę, zapewniając codzienny byt, troszczą się o ich zdrowie, zabiegają by byli szczęśliwi i radośni – podkreślała w swoim wystąpieniu dyrektorka Publicznej Szkoły w Chlewiskach Anna Jaśkiewicz.

– I właśnie za tę codzienną troskę, opiekę i miłość podczas szkolnej uroczystości dziękowali nasi uczniowie, którzy z pewnością są dla swoich babć i dziadków źródłem wsparcia, czułości i pociechy – przekonują przedstawiciele PSP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.