Można bawić się na trzeźwo

Rozmaitości

O północy w rytmach samby na salę wjechał tort. To tylko jedna z atrakcji trzeźwościowego balu w Chlewiskach. Na licznie zgromadzonych gości czekały przygotowane przez organizatorów niespodzianki.
Ta taneczna impreza po raz drugi odbyła się w Ośrodku  Wczasowym ” Mexicana”. Organizatorami II Bezalkoholowego Balu Karnawałowego, podobnie jak w roku ubiegłym byli Irena i Wiesław Białek z miejscowości Zaława, którzy od 8 lat działają w ruchu trzeźwościowym.

Zabawa odbyła się przy muzyce na żywo. Na licznie zgromadzonych gości czekały niespodzianki przygotowane przez organizatorów. Jedną z nich były serduszka na piku, wręczane na początku balu każdemu uczestnikowi z okazji Walentynek. Aby uczestnicy mogli poczuć się jak w karnawale w Rio de Janeiro, o północy w rytmach samby na salę wjechał tort.

– Mamy nadzieję, że wysiłek i staranie jakie włożyliśmy w organizację tego balu, pozwolą innym zobaczyć, że trzeźwym życiem można się cieszyć, bawiąc się wśród przyjaciół. Chcielibyśmy, aby te bale stały się tradycją w naszej gminie. Cel jaki nam przyświeca, to rozpropagowanie życia w trzeźwości wśród dorosłych i młodzieży oraz pokazanie, że w karnawale też można bawić się na trzeźwo – podkreśla Irena Białek.

 

Organizatorzy dziękują

Bardzo dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chlewiskach za wsparcie naszej inicjatywy, radnemu Rady Powiatu szydłowieckiego Sławomirowi Nojkowi z małżonką oraz radnemu Rady Gminy Chlewiska Albertowi Kijakowi z małżonką, że zaszczycili nas swoją obecnością na balu. Dziękujemy właścicielce Ośrodka Wczasowego ” Mexicana” Małgorzacie Bednarczyk-Sowińskiej za gościnę i otwartość w stronę ruchu trzeźwościowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.