Ranne dwie osoby

0
6

Dwa osobowe pojazdy zderzyły się na drodze wojewódzkiej w Pawłowie. W wypadku ranne zostały dwie osoby.

Tuż po godz.9, w poprzednią sobotę czołowo zderzyły się opel i volkswagen golf. Jeden z tych pojazdów, z niewiadomych powodów zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem nadjeżdżającym z przeciwka…

Z rozbitych samochodów, po rozcięciu konstrukcji pojazdów strażackie zastępy, wydobyły dwóch poszkodowanych, których przekazano ekipom karetek pogotowia ratunkowego.

Strażackie działania trwały blisko 2,5 godziny, uczestniczyło w nich łącznie 17 ratowników, z szydłowieckiej JRG oraz druhowie z OSP Pawłów i Chlewiska.

– Na czas akcji, droga była zablokowana. Dopiero po wydostaniu poszkodowanych osób z obu aut oraz usunięciu powypadkowych pozostałości, a także płynów eksploatacyjnych z jezdni,  przejazd droga 727 został w pełni udrożniony – poinformowano nas w powiatowej komendzie Państwowej Straży Pożarnej.

Przypuszcza się, że przyczyną tego sobotniego zdarzenia mogła być zimowa śliskość, spowodowano przez śniegowe opady. – Przyczyny i okoliczności tego wypadku ustala szydłowiecka policja – poinformowano nas w szydłowieckiej KPP.

 

 

Fot. OSP KSRG Pawłów

(Max.)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.