Szybka pożyczka przez telefon

Finanse

Wygodne pożyczki załatwiane przez SMS lub online to coraz popularniejszy sposób zdobywania środków na realizację marzeń bądź codzienne potrzeby. Gdy przydarzy się niespodziewany remont mieszkania, np. po zalaniu łazienki przez sąsiadów, często trzeba bardzo długo czekać na wypłatę odszkodowania. Warto w tym czasie wykorzystać dodatkowe pieniądze (przy minimum formalności) na odnowę sufitu i przemalowanie pomieszczenia.

Co jest potrzebne do wzięcia chwilówki przez telefon

Smartpożyczka przez telefon nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy ani wyciągu z żadnego z rejestrów dłużników. Wystarczy o dowolnej godzinie w ciągu doby zarejestrować się przez internet na stronie pożyczkodawcy i za pomocą własnego numeru PESEL, zalogować w celu otrzymania hasła. Następnym krokiem jest wysłanie krótkiego SMS-a z wnioskiem o pożyczkę, który zawiera na ogół PESEL, aktualnie potrzebną kwotę, a także ilość dni, na które planuje się zadłużenie. Kolejno odpowiada się na SMS zwrotny, potwierdzając chęć wzięcia pożyczki i oczekuje na akceptację wniosku. Koszt wiadomości jest zgodny ze stawką operatora sieci komórkowej i zazwyczaj nie przekracza kilku bądź kilkunastu groszy.

Ile kosztuje załatwienie pożyczki przez telefon

W Krajowym Rejestrze Długów corocznie przybywa nazwisk, a skala zadłużenia Polaków wciąż rośnie. Nie opłaca się pożyczać pieniędzy z banków na wysoki procent i dodatkowo z dużą ilością formalności, co bardzo długo trwa. Pieniądze najczęściej potrzebne są na życie: jedzenie, rachunki, szkołę czy paliwo do samochodu. Załatwienie pożyczki przez telefon jest darmowe, a nowi klienci na ogół nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, pożyczając nawet 1000 złotych. Jeżeli jednorazowa spłata zadłużenia nastąpi w określonym w umowie terminie (zazwyczaj do 30 dni), pożyczkobiorca nie jest obciążony żadnymi odsetkami.

Kiedy potrzebne są dodatkowe pieniądze

Z oferty błyskawicznych pożyczek warto skorzystać w sytuacji znalezienia w skrzynce e-mailowej wiadomości o zaskakująco wysokim rachunku za prąd bądź gaz lub remoncie części wspólnej kamienicy przez spółdzielnię mieszkaniową. Dodatkowe pieniądze przydadzą się zawsze tuż przed wyjazdem na urlop, kiedy nie sposób przewidzieć wydatków, a pracodawca może nie zrobić przelewu z wynagrodzeniem w umówionym terminie. Zakupy oraz prezenty przedświąteczne również pochłaniają wszystkie oszczędności i stanowią duże obciążenia dla finansów gospodarstwa domowego. Pożyczkę można wziąć również w celu spłacenia raty kredytu bądź oddania pieniędzy rodzinie lub znajomym.

Zobacz także: Szybka pożyczka może się przydać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.