Szydłowiec. Mieszkańcy wybrali najpopularniejszego dzielnicowego

flash Szydłowiec

Przez cały styczeń można było głosować w policyjnym plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego. Wrzucający do skrzynek wypełnione kupony z nazwiskiem tych, których uznali za najlepszych – mieszkańcy naszego powiatu zadecydowali o wynikach tego dorocznego plebiscytu.
Organizatorem tego cyklicznego konkursu była Komenda Powiatowa Policji. – Uczestnicząc w nim można będzie docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców, czyli dzielnicowych – zachęcali organizatorzy. Głosować można było wrzucając ankiety do specjalnych skrzynek ustawionych w siedzibie KPP, w starostwie i szydłowieckim magistracie, a także we wszystkich urzędach gmin na terenie naszego powiatu. Zagłosować można było również wypełniając ankietę na stronie internetowej KPP w Szydłowcu i przesłać ją drogą elektroniczną.

– W plebiscycie uczestniczyło siedmiu dzielnicowych, obsługujących poszczególne rejony służbowe na terenie powiatu szydłowieckiego. Komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku” otrzymał asp. szt. Tomasz Stopa, zdobywając 252 głosy. Drugie miejsce zajął asp. szt. Piotr Bednarczyk, na którego zagłosowało – 191 osób – poinformowała st. sierż. Marlena Skórkiewicz z Komendy Powiatowej Policji.

 

Asp. szt. Tomasz Stopa pracuje w policji pełni od blisko 25 lat. Natomiast funkcję dzielnicowego pełni od 2007 roku. Obecnie jest na stanowisku starszego dzielnicowego, obsługuje rejon gminy Szydłowiec (wykaz miejscowości znajdujących się w rejonie zwycięzcy dostępny jest w zakładce „Twój dzielnicowy”).

(Max.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.